Щиро вітаємо з національним святом – Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2022 07:29

24 серпня 1991 року – визначна дата, яка увійшла в історію нашої держави золотою сторінкою. Безумовно, ці роки стали випробовуванням для всіх нас на зрілість. Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави – це велика відповідальність.

Чергову річницю незалежності ми зустрічаємо в умовах війни. Новини про ворожі обстріли, постійні сигнали повітряної тривоги затьмарюють це свято. Проте ми знаємо, що боремося за гідну справу, кожен на своєму фронті захищає рідну землю.

Майбутнє України, примноження її здобутків, зміцнення державності залежить від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизму та наполегливої праці. Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності!

Ми подолаємо всі перешкоди на шляху до щасливого життя в країні, де процвітатиме добробут і демократія, пануватиме право, злагода та національна єдність, яка посідатиме гідне місце серед інших європейських держав і буде шанованою у світі.

З нагоди величного свята бажаємо вам, шановні земляки, міцного здоров’я, родинного щастя, мирного неба над головою.

Нехай радість і злагода панують у нашому спільному домі!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.