Почесне звання «Мати-героїня»

Дата: 23.08.2022 09:32

Таку державну нагороду здобути не легко. Згідно з Указом Президента її присвоюють тільки тим жінкам, які народили та виховали не менше п’ятьох дітей.

Серед нових героїнь з Ганнопільської громади – Ковальчук Віра Олександрівна та Гарбарук Олена Михайлівна з села Рівки, Воробйова Лідія Миколаївна та Деркачук  Олена Анатоліївна з села Довжки. На долю цих жінок випало особливо відповідальна місія. Народити, виховати та вивести у люди своїх дітей.

Старости вручили Матерям-героїням посвідчення та нагрудні знаки.  Переконані, що для ваших дітей, ваших родин, – ви давно вже героїні, адже спромоглися виховати кожна по п’ять і більше дітей.

Вітаємо вас із цією почесною державною нагородою. Це недоспані ночі, коли діти малі, недоспані ночі, коли вони вчаться, а потім, коли виростають, з’являються зовсім інші клопоти… Однак це справді найкраща місія, яка може бути у цьому житті.

Почесне звання «Мати-героїня» - це лише мала частка подяки матерям за народження та виховання дітей. Тому бажаємо Вам ще багато років життя, щоб ваші діти, онуки та правнуки довго радували вас.

Зі щирою повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.