У ГАННОПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ УСПІШНО ВІДБУВСЯ ДРУГИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК.

Дата: 22.08.2022 14:43

Ми вирішили, що таке дійство має відбутись, аби підтримати наших воїнів у такий складний час і подарувати приємні емоції мешканцям та гостям громади.  Благодійність завжди на часі. Треба допомагати своїм хлопцям, вони відчувають нашу підтримку. Їм дуже важливо знати, що нам потрібна ця перемога.

Надзвичайно талановиті і хазяйновиті учасники ярмарку цього разу мали ще більше нових ідей, ще більший асортимент товарів.

Вдалося зібрати 72357 гривень.  Це дуже круто! Навіть трішки більше ніж минулого разу!  Обов’язково придбаємо те, що  потребують наші захисники й усім про це відзвітуємо.

Особливу увагу хочеться звернути на наймолодших учасників ярмарку. Нове покоління ще більше буде цінувати нашу Батьківщину. Кожен з нас, виявляючи свою турботу та допомогу тим самим подає приклад і закликає інших не бути байдужими. Хороші справи, як бумеранг, завжди повертаються до людини добром.

Щиро дякуємо усім хто брав участь у цьому благодійному заході. Перемога обов’язково буде і ви вже стали її частинкою.

Разом ми сила і ми переможемо!

Все буде Україна!