Зариблення річки Жариха

Дата: 30.03.2019 11:09

Фото без описуФото без описуФото без опису

29 березня у Ганнополі відбулась непересічна подія. Активісти нещодавно створеної спілки рибалок "Золота рибка" здійснювали зариблення місцевої річки Жариха. До благородної справи долучилось чимало ганнопільчан: і діти, і дорослі усіма підручними ємностями носили у річку мальок коропа (всього 513 кг) і товстолоба (70кг). Рибопосадковий матеріал було придбано виключно за рахунок добровільних внесків членів спілки, яких насьогодні нараховується 180 осіб. За словами організаторів, це перша акція із зариблення, яку проводить "Золота рибка", але є сподівання, що саме вона стане початком такого виду відпочинку як спортивна риболовля. Ще є наміри в такий спосіб залучити молодь до корисного проводження вільного часу. Додамо, що через рік вага сьогоднішнього малька становитиме 1-1,2 кг, а через два роки риба буде готова до вилову. Тож є всі підстави вважати, що улюблене місце всіх рибалок Славутського р-ну стане невдовзі ще популярнішим.