Педагогічний бенефіс-вітальня вчителів, що атестуються.

Дата: 08.04.2019 09:05

ПЕДАГОГІЧНИЙ БЕНЕФІС-ВІТАЛЬНЯ ВЧИТЕЛІВ,ЩО АТЕСТУЮТЬСЯ

Атестація педагогічних працівників — це важливий етап у практиці педагога. За результатами атестації визначаються відповідність педпрацівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються кваліфікаційні категорії та педагогічні звання. Атестація педагогічних працівників проводиться відповідно до Закону України «Про освіту» з метою активізації  їхньої творчої професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти. 05 квітня у відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму Ганнопільської сільської ради відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня, де своїми творчими здобутками поділилися педагоги навчальних закладів, презентуючи  досвід роботи та результативність професійної діяльності в міжатестаційний період. Пишаємося тим, що Ільчук Л.П., вчитель початкових класів Киликиївського НВК; Оверчук А.П., директор та вчитель трудового навчання Великоскнитського НВК; Дядюк М.М., вчитель англійської мови Малоскнитського НВК; Савчук Л.В., вчитель англійської мови Ганнопільського НВК, відповідають займаним посадам та заслуговують на вищі категорії та педагогічні звання. Вітаємо колег!!!