Новини громади

Дата створення: 10:57 03.11.2017

30 жовтня - День працівників Державної податкової адміністрації

Дата створення: 11:39 27.10.2017

Шановні працівники державної податкової адміністрації!

29 жовтня – День автомобіліста

Дата створення: 11:37 27.10.2017

Шановні автомобілісти та працівники автомобільного транспорту!

20 жовтня — Міжнародний день кухаря і кулінара

Дата створення: 16:15 20.10.2017

Кухар – це не просто професія, багато хто і цілком справедливо називають це мистецтвом. Приготування їжі являє собою унікальний процес. Рецепт страви є тільки начерком приготування. Досягти балансу смаків, врахувати всі тонкощі, не упустити момент, в який необхідно проводити ті чи інші дії — ось в цьому і полягає мистецтво. Успіх кулінара залежить від знань і досвіду, але більш за все — від особливого таланту та почуттів.  Людина, яка присвятила цій професії своє життя, дарує усім радість та насолоду. Особливо відповідальною є професія кухаря у закладах освіти, адже там навчається молоде покоління, якому потрібно смачне та корисне харчування.

Діти Довжківського НВК будуть навчатися в теплі

Дата створення: 15:41 12.10.2017

Проблема забезпечення температурного режиму у сільських школах є однією із нагальних. Адже, застаріла покрівля, вікна та двері не завжди можуть належним чином забезпечити тепло у шкільних класах. Довжківський НВК не був виключенням.

Виїзні прийоми громадян працівниками ЦНАПу

Дата створення: 10:49 12.10.2017

10 жовтня в приміщенні Ганнопільської сільської бібліотеки відбувся виїзний прийом громадян керівником ЦНАПу Славутської РДА.

Вистава "Любов до трьох апельсинів"

Дата створення: 09:22 12.10.2017

10 жовтня в Ганнопільській об’єднаній територіальній громаді  відбулося свято для малечі. До  Ганнопільського будинку культури завітав Хмельницький академічний обласний театр ляльок, який презентував прем’єру вистави «Любов до трьох апельсинів», за мотивами казки італійського драматурга Карло Гоцці.

З 90- річчям Гезун Надіє Терентіївно

Дата створення: 10:30 11.10.2017

Вже стало  доброю традицією в  Ганнопільській  об’єднаній територіальний громаді  вітати ювілярів з Днем народження.