Новини громади

Робоча нарада

Дата створення: 10:10 01.02.2018

1 лютого  2018 року відбулася робоча нарада  з обговорення  актуальних питань  розвитку Ганнопільської сільської ради під головуванням  сільського голови Медведюк Маргарити Іванівни. Нарада відбулась  за участю заступників, секретаря, спеціалістів сільської ради щодо  збалансування  бюджету Ганнопільської ОТГ, стану виконання дохідної частини  бюджету за 2017 рік, використання медичної, освітянської  субвенцій, соціально-економічного розвитку громади, надання  якісних адміністративних послуг  жителям громади.

Нова українська школа

Дата створення: 10:00 30.01.2018

29.01.2018 року у Ганнопільській сільській бібліотеці відбулася нарада-семінар для вчителів 4-х класів з головою міжшкільного методичного об’єднання керівників шкіл. На порядку денному стояло питання щодо впровадження у навчальних закладах державного стандарту «Нова українська школа». Нова українська школа (НУШ)– це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Графік роботи виїзного ФЛЮОРОГРАФА

Дата створення: 08:50 30.01.2018

Шановні жителі Ганнопільської громади, зверніть увагу на графік роботи виїзного ФЛЮОРОГРАФА. На нашій дільниці, обстеження будуть проводитись в такі дні: 5 лютого з 13 годин - Ганнопіль, 6 лютого - 8.00 - Соснівка, 11.00 - Досін, 13.00 - Хоросток, 7 лютого - 8.00 - Глинники, 13.00 - М.Скнит, 8 лютого - 8.00 - Клепачі, 13.00 - Киликиїв. Сьогодні, враховуючи несприятливу епідеміологічну ситуацію по туберкульозу, кожному необхідно раз на рік пройти флюорографічне обстеження. Робити флюорографію можна з 15 років. Обов'язково пройдіть обстеження, якщо скаржитесь на задишку, кашель і млявість. Раз на півроку зобов'язані проходити обстеження люди, у яких в родині або на роботі були виявлені хворі на туберкульоз. Діабетики, астматики, люди з ВІЛ, виразкою шлунку, дванадцятипалої кишки також проходять обстеження раз в 6 місяців Не можна робити флюорографію вагітним і дітям до 15 років.

29 січня 2018 року в Киликиївському НВК пройшов відкритий виховний захід “За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується”

Дата створення: 16:04 29.01.2018

29 січня 2018 року в Киликиївському НВК пройшов відкритий виховний захід  “За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується”.

Відбувся виїзний прийом громадян

Дата створення: 17:00 26.01.2018

26.01.2018 р жителі Ганнопільської сільської ради отримали безоплатні юридичні консультації спеціалістом відділу «Славутського бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Вітаємо з 90 річчям

Дата створення: 14:36 26.01.2018

Сьогодні 26.01.2018р свій ювілей зустрічає Рабчун Василь Сергійович, житель села Рівки. До нього завітали представники Ганнопільської сільської ради, які вручили квіти та подарунок. У цей святковий день ювіляру побажали міцного здоров’я, щастя та родинного затишку!

Виїзний прийом громадян спеціалістами відділу «Славутське бюро правової допомоги»

Дата створення: 13:57 24.01.2018

До відома жителів Ганнопільської ОТГ!

Засідання виконавчого комітету Ганнопільської ОТГ

Дата створення: 10:17 24.01.2018

23 січня 2018 року під керівництвом сільського голови М.І.Медведюк відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ганнопільської сільської ради, на якому розглядалися питання щодо режиму роботи торгівельних об’єктів та закладів культури, вирішення проблем неблагополучних сімей, переліку об’єктів та видів робіт, що можуть виконуватися порушниками на яких судом накладено адміністративні стягнення у вигляді громадських робіт та  присвоєння адреси будинку, який знаходиться на території нашої громади.

День Соборності і Свободи України

Дата створення: 13:30 22.01.2018

22 січня у Ганнопільському сільському будинку культури відбувся захід до  Дня Соборності та Свободи України. В даному заході прийняли участь школярі Ганнопільського НВК на чолі з директором Самчук Л.А., керівництво Ганнопільської ОТГ – Поногайбо В.І. та Власюк В.М., учасники художньої самодіяльності та жителі Ганнопільської громади.

Графік роботи ЦНАПу

Дата створення: 13:26 22.01.2018

Шановні жителі Ганнопільської громади.