Новини громади

З Днем Конституції України!

Дата створення: 13:01 27.06.2018

Шановні земляки! Вітаємо Вас із визначним національним святом – Днем Конституції України.

Увага зміни щодо видачі ветеринарно-санітарних паспортів на собак та котів!

Дата створення: 12:57 27.06.2018

Доводимо до відома громадян, що з 01 червня 2018 року, для супроводження домашніх тварин при їх переміщенні за межі території нашої держави до уваги будуть братись лише ветеринарно-санітарні паспорти встановленого зразка (далі- ВСП встановленого зразка) видані державною установою ветеринарної медицини.

Інформаційна зустріч "Екологічна спільнота - Підсилення спроможності громад у реалізації повноважень захисту довкілля"

Дата створення: 12:38 27.06.2018

26 червня 2018 року на базі Крупецького навчального закладу відбулась інформаційна зустріч «Екологічна спільнота - Підсилення  спроможності громад у реалізації повноважень захисту довкілля». В даному заході прийняли участь понад 80 представників органів місцевого самоврядування, серед яких були представники Ганнопільської  сільської ради.

Приємний візит

Дата створення: 16:48 26.06.2018

Сьогодні, 26 червня 2018 року в Ганнопільську громаду з робочим візитом завітала виконавчий директор Західноукраїнської регіональної непідприємницької громадської організації «Волинський ресурсний центр» Стасюк Руслана Петрівна.

Відбулась чергова сесія Ганнопільської сільської ради

Дата створення: 16:37 25.06.2018

Сьогодні, 25 червня 2018 року в Ганнопільському сільському будинку культури відбулась 31 сесія VII скликання під керівництвом сільського голови Медведюк Маргарити Іванівни.  В роботі сесії взяли участь депутати Ганнопільської громади, старости та спеціалісти відділів сільської ради.

Вітаємо із закінченням школи!

Дата створення: 14:44 25.06.2018

Ось і добіг до свого завершення ще один навчальний рік. Щирі сльози та обіцянки дружити після школи, креативні сукні, вітання і сльози батьків – саме так в школах Ганнопільської громади проходило свято випускного. Саме в цей день вчителі зморені і водночас щасливі за своїх учнів проводжали їх на дороги самостійного життя, адже вони багато років розкривали перед ними таємниці наук, вболівали не менш ніж батьки, раділи їхнім успіхам і засмучувалися через їх невдачі. Ганнопільська громада пишається цього річ 37 випускниками. І сьогодні, дивлячись на них, таких гарних і таких дорослих, ми впевнені, що вони є достойними доньками та синами своїх батьків та України.

З Днем державної служби!

Дата створення: 12:20 23.06.2018

Шановні державні службовці!

З Днем молоді!

Дата створення: 12:59 22.06.2018

Шановні представники молодого покоління, прийміть найтепліші вітання з нагоди чудового свята  - Дня молоді!

22 червня 2018 року у Ганнопільській громаді пройшли заходи до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата створення: 11:44 22.06.2018

22 червня 1941 року - одна із найсумніших дат в історії, яка назавжди залишиться у пам’яті українців. У цей день на рідну землю прийшов ворог. І вже з перших днів наші земляки зі зброєю у руках стали на захист своїх родин та Батьківщини.