Новини громади

Нарада працівників Ганнопільської громади

Дата створення: 16:41 07.06.2018

Сьогодні, 07.06.2018 року, під керівництвом сільського голови Медведюк Маргарити Іванівни, відбулась робоча нарада працівників Ганнопільської сільської ради.

Поїздка учнів в столицю нашої держави

Дата створення: 10:56 07.06.2018

Цього тижня учні з Ганнопільської громади мали змогу побувати в серці нашої держави – в місці Києві. Діти з Малоскнитського НВК та Ганнопільського НВК з задоволенням відвідали головну астрономічну обсерваторію НАН України, де їм розповідали про історію дослідження космосу.

З Днем журналіста України

Дата створення: 12:54 06.06.2018

Шановні працівники засобів масової інформації! Вітаємо Вас з професійним святом – Днем журналіста України!

Свято дитинства

Дата створення: 21:15 01.06.2018

Саме  в перший день літа з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей в Ганнопільський громаді стало доброю традицією влаштувати різні веселощі для дітей.  Так і цього річ дітки з кожного навчального закладу мали змогу повеселитись, адже їм були організовані різні конкурси та розваги в кожному селі.

З Міжнародним Днем захисту дітей

Дата створення: 09:24 01.06.2018

Щороку в перший літній день в Україні та усьому світі відзначають Міжнародний День захисту дітей. Тож дозвольте привітати всіх діток нашої громади та батьків, вчителів, вихователів та всіх оточуючих, які безпосередньо приймають участь в житті кожної дитини, з таким світлим та радісним святом. Немає нічого кращого за дитячий сміх та щастя дитини. Діти – це наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє!

Виїзна колегія райдержадміністрації відбулась в Ганнопільській громаді

Дата створення: 15:10 31.05.2018

Сьогодні, 31.05.2018 року, в приміщенні Ганнопільського сільського будинку культури під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Маршука відбулося виїзне засідання колегії Славутської райдержадміністрації.

Діти Ганнопільської громади отримали ID-картки

Дата створення: 09:09 21.05.2018

Завдяки плідній співпраці Ганнопільської сільської ради та Славутського районного сектору ДМС України у Хмельницькій області діти нашої громади, яким виповнилося 14 років, отримали паспорти громадянина України.

17 травня пройшов обласний оглядовий конкурс художньої самодіяльності

Дата створення: 14:21 18.05.2018

17 травня в будинку культури Берездівської ОТГ пройшов обласний оглядовий конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі.

Дата створення: 11:36 18.05.2018

17 травня у Ганнопільської громаді пройшло святкування Дня вишиванки - свята національної єдності, яке покликане зберігати споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднувати українців.

У Ганнопільському НВК проведено поточний ремонт першого класу

Дата створення: 11:30 16.05.2018

За сприянням Ганнопільської сільської ради у Ганнопільському НВК було проведено поточний ремонт першого класу та закуплені одномісні антисколіозні парти.