A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ганнопільська громада
Хмельницька область, Славутський район

Новини громади

Славутське управління ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує

Славутське управління ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2018 №891 «Про внесення змін до постанови КМУ від 27.12.2010 №1233 «Про затвердження Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктами господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг» передбачено скасування обов’язкового складання та подання до контролюючого органу Звіту про суми податкових пільг з 2020 року. Облік сум податкових пільг, отриманих суб’єктами господарювання, здійснюється контролюючими органами на підставі інформації, зазначеної в поданих такими суб’єктами господарювання податкових деклараціях, окремо по кожному виду податку. Враховуючи викладене, з 1 січня 2020 року скасовано (відмінено) подання до контролюючих органів платниками податків Звіту про суми податкових пільг. Славутське управління ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що Законом України від 06.01.2020 №466-ІХ (далі - Закон №466) внесені зміни, зокрема в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та плати за землю фізичних осіб. З урахуванням внесених Законом №466 змін, починаючи з 23.05.2020, для застосування преференції, визначеної пп «є» п.266.2.2 п.266.2 ст.266 Кодексу, СГ- власником об’єкта нерухомості (будівлі промисловості) такий об’єкт нерухомості має одночасно відповідати таким ознакам: будівля промисловості має відповідати (бути класифікована) групі «Будівлі промисловості та склади»(код 125) Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000; будівля промисловості має використовуватися суб’єктом господарювання протягом звітного (податкового) періоду за призначенням у господарській діяльності; основний вид діяльність суб’єкта господарювання згідно з реєстраційними даними має бути класифікований у секціях В-F КВЕД ДК 009:2010; будівля промисловості (у т.ч.її частина) протягом звітного (податкового) періоду не має бути здана в оренду, лізинг, позичку іншим суб’єктам господарювання. Пп.266.7.4 п.266.7 ст.266 Кодексу доповнено: у разі подання платником податку контролюючому органу правовстановлюючих документів на нерухоме майно, відомості про яке відсутні у базі даних інформаційних систем центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, сплата податку фізичними особами здійснюється на підставі поданих платником податку відомостей до отримання контролюючим органом відомостей від органів державної реєстрації прав на нерухоме майно про перехід права власності на об’єкт оподаткування. А тому, суб’єкти господарювання, які здають в оренду, лізинг, позичку земельні ділянки, нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, зобов’язані подати звітну або уточнити раніше подану звітність з плати за землю та з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, враховуючи вищевказані зміни в податковому законодавстві. Консультації за телефоном (03842)71437, (03842)70537.

14:27 22.06.2020

День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні

 Щороку 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, чиї життя були покалічені та зруйновані у цій страшній війні. Сьогодні біля меморіалів пам’яті полеглим жителям Ганнопільської громади представники виконавчого комітету сільської ради вшанували світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала війна хвилиною мовчання та покладанням квітів.

14:19 22.06.2020

Привітання ветеранів медицини Ганнопільської громади

Особливу подяку сьогодні ми висловлюємо ветеранам медицини, які, віддавши багато років охороні здоров'я, зараз знаходяться на заслуженому відпочинку. Лікарями не стають, ними народжуються і залишаються назавжди. Ваша самовіддана праця, вірність високому покликанню і неоціненний практичний досвід багато років служили та продовжують служити людям. Ми дякуємо, за ваші знання, досвід, який ви передали молодому поколінню лікарів, які надалі продовжують вашу справу, сприятимуть зміцненню здоров'я населення нашої громади. Сьогодні, 20 червня напередодні Дня медичного працівника сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК , старости сіл, працівники виконавчого комітету привітали 33 ветеранів-медиків Ганнопільської громади з професійним святом.

14:15 22.06.2020

День медичного працівника

Шановні медичні працівники Ганнопільської громади та Славутчини! Щиросердечно вітаю вас від імені сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто із професійним святом. У всі часи праця медика була і залишається однією з наймилосердніших, найгуманніших, яка вимагає самопожертви, особливої уваги та доброти до людей. Недаремно медиків називають хранителями життя. Адже ви першими приходите на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагаєте боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя. Бажаю вам, дорогі медики, міцного здоров’я, особистого щастя, любові, гарного настрою, невичерпного оптимізму, людського тепла, родинного затишку, доброти, достатку, вдячних пацієнтів, радості від роботи, здійснення мрій та задумів, успіхів у вашій нелегкій, але такій потрібній роботі – повертати людям найцінніший скарб – здоров’я і життя. Зі святом! З повагою, сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК

12:50 22.06.2020

Привітання фермерів Ганнопільської громади та Славутчини

Шановні фермери Ганнопільської громади та Славутчини! Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом – Днем Фермера! Фермерський тип господарювання – це особливе життя людей, які не мислять себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідним селом. Це свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих фермерських справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Ми пишаємось та підтримуємо нелегку працю наших фермерів, адже на території громади працює 11 фермерських господарств та 2 сімейні молочні ферми, які активно вирощують зернові та технічні культури, займаються відгодівлею ВРХ та виробництвом молока. Завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванні зростають досягнення в сільському господарстві та розвивається українське село. Тож бажаємо усім Вам міцного здоров’я, щастя, радості. Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту наших земляків та всього українського народу. Нехай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви! Мирного неба та Божого благословення Вам та Вашим родинам!

12:47 22.06.2020

18 червня в Україні відзначається День дільничного офіцера поліції.

Шановні правоохоронці, Вам довірено берегти правопорядок і спокій жителів Ганнопільської ради. І вкрай важливо, щоб ваш професіоналізм не підводив вас на службі… Покладена на вас місія – складна і відповідальна, але нам приємно відзначити, що дільничні інспектори сумлінно виконують свої службові обов’язки… Сьогодні з нагоди відзначення 97-тої річниці з дня створення служби дільничних офіцерів поліції та професійного свята – Дня дільничних офіцерів поліції голова громади Маргарита МЕДВЕДЮК та колектив сільської ради привітали офіцерів громади, КОЛЬЦОВА АНДРІЯ та ТЕТЕРУКА ДМИТРА і подякували за професійне, сумлінне виконання своїх обов’язків. Бажаємо вам козацького здоров’я, родинного затишку та достатку, надійних ангелів-охоронців на усіх життєвих шляхах, професійного зростання та, головне, шани й поваги від людей, яким допомагаєте…

12:45 22.06.2020

17 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ СВІЙ 90 РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ СВЯТКУВАЛА ЖИТЕЛЬКА С.КЛЕПАЧІ КЛІМЧУК МАРІЯ РАДІОНІВНА

Сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК ,староста села Віктор КЛІМЧУК , спеціаліст сільської ради Валентина ВОЙТЮК привітали ювілярку з 90-річчям! Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Низький уклін вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо Вам міцного здоров’я, більше радості і задоволень, які Ви так заслужили. З ювілеєм!

12:41 22.06.2020

В ХУДОЖНІЙ ШКОЛІ – ВИПУСКНИЙ.

У приміщенні будинку культури відбулися урочистості з нагоди вручення випускникам художньої школи свідоцтв про початкову мистецьку освіту. Це результат їхнього пятирічного навчання. Із найтеплішими привітаннями й побажаннями з нагоди закінчення навчального закладу до випускників звернулась сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК, яка відзначила, що вчитель школи Оксана ВЕРБА зробила все можливе по вихованню працелюбності учнів, прищепленню смаку до мистецтва, пробудженню творчого начала, яке потрібне в будь-якій діяльності. Випускникам побажала залишатися завжди такими щирими, добрими, творчими і щасливими, цілеспрямованими і життєрадісними, впевненості в досягненні мети, удачі, щасливої життєвої долі і пронести через все життя любов до мистецтва . Маргарита Іванівна вручила випускникам свідоцтва про закінчення школи і отримання ними початкової мистецької освіти, грамоти за відмінне навчання, активну виставкову діяльність і високі творчі досягнення та подарунки. Чимало гарних слів для дітей звучало цього дня від вчителя та батьків . Випускний пройшов у теплій, дружній атмосфері, яка назавжди запам’ятається учням. Тож двері дитячої школи мистецтв знову відкриті для юних дарувань нашої громади.

12:37 22.06.2020

У громаду надійшла гуманітарна допомога для боротьби з коронавірусом від Міжнародного благодійного фонду "Карітас Україна"

Ганнопільська ОТГ не обмежується у боротьбі з коронавірусом виділенням коштів із сільського бюджету для підтримки медичних закладів. Сільський голова з спеціалістами громади працюють і над залученням позабюджетних коштів, пошуком грантових програм українських фондів. Так, у травні цього року Ганнопрільська рада подала заявку на участь у благодійному проєкті "Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19", який в Україні реалізує Міжнародний благодійний фонд "Карітас України" за підтримкм "Програми U-LEAD з Європою" . Сьогодні громада отримала від фонду благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту, а саме: костюми біологічного захисту, захисні окуляри, респіратори, маски, рукавички та дезинфікуючі засоби. Увесь вантаж буде передано медичним закладам для боротьби з коронавірусом. Ось так у наш час небайдужі благодійники роблять добру і важливу справу задля збереження життя та здоров’я медичних працівників – наших захисників на фронті боротьби з невидимим ворогом – коронавірусною інфекцією.

12:22 09.06.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь