Дата: від до Скинути

Друзі, у цей складний для України час, ми всі об'єдналися у прагненні допомогти нашим Воїнам. Сьогодні Хмельницька обласна федерація риболовного спорту та прихильники фідерної ловлі – всі згуртувалися, щоб організувати Благодійний Фідерний Турнір на підтримку Збройних Сил України присвячений пам"яті Володимира Васьковського. Даний захід був проведений на ставку в селі Ганнопіль. Головною його метою є збирання коштів на потреби наших Героїв на фронті. Сума зібраних коштів – 6100 грн., які будуть передані для військового нашої громади , який знаходиться на лікуванні в госпіталі після важкого поранення під Бахмутом. Потреб багато, нас багато, кожен по трохи і Перемога ближче! Вітаємо всіх призерів та дякуємо Хмельницькій обласній федерації рибальського спорту за організацію та проведення даного заходу!

16:31 29.04.2023