НА СЛАВУТЧЧИНІ ВРУЧИЛИ ДЕРЖАВНІ НАГОРОДИ РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ.

Дата: 29.12.2023 09:37

На жаль, війна триває… щодня ми втрачаємо наших Героїв.

Жодні слова не замінять рідну людину… Воїни віддали найцінніше – своє життя, задля того, щоб діти зростали у вільній країні.

28 грудня у приміщенні громадської приймальні Улашанівської сільської ради заступник голови Шепетівської районної військової адміністрації Богдан Маршук, сільський голова Улашанівської сільської ради Микола Гизимчук, секретар Ганнопільської сільської ради Ольга Павловська, офіцер 1 відділу Шепетівського РТЦК та СП ст.лейтенант Артем Андрощук вручили посмертні державні нагороди родинам полеглих воїнів, які загинули в боях за Україну.

Відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено посмертно:

- Усачука Богдана Анатолійовича.

-Войтюка Василя Васильовича

-Поліщука Сергія Сергійовича

Сьогодні ордени отримували батьки, дружина, сестра – найрідніші…

Ми розумію, що жодні відзнаки і нагороди не повернуть найдорожчих, але нехай вони стануть свідченням відваги, мужності та самопожертви героїв, які назавжди залишаться у наших серцях і пам’яті. Вони приклад справжніх захисників, відданих своїй державі.

Своє співчуття рідним загиблих героїв висловили всі присутні на заході та подякували батькам за те, що виховали чесних хлопців, справжніх патріотів країни, які добровольцями пішли боронити державу і віддали на вівтар Вітчизни найдорожче – своє життя.

Учасники заходу вшанували пам’ять всіх загиблих бійців, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України, хвилиною мовчання.

Слава кожному і кожній, хто віддав життя за Україну!

Загиблим Героям – вічна Слава і світла пам'ять!