Шановні жителі Ганнопільської громади! Прийміть щирі вітання з Різдвом Христовим!

Дата: 25.12.2023 09:30

Різдво – це день, коли у світ з любов’ю увійшов Ісус Христос, це народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і сподівань.

Це особливий час для всіх нас, час спокою, любові та надії. Але, на жаль, ми святкуємо Різдво в умовах війни. Наші серця сповнені болю та тривоги за тих, хто страждає від російської агресії.

Сьогодні українці моляться за всіх тих, хто загинув, за всіх тих, хто був змушений покинути свої домівки, за всіх тих, хто продовжує боротися за нашу свободу.

Як зірка Вифлеємська, що освітила темряву ночі, нехай світло Різдва наповнить ваші серця радістю та надією.

Бажаємо, щоб у кожній оселі був мир і спокій, гармонія і достаток.
Нехай усі рідні зможуть знову, як і раніше, зібратись за родинним столом у любові та добрі!

Нехай ці святкові дні принесуть радість у ваші серця, наповнять душу любов’ю, злагодою і теплом, а Божий Син щедро обдаровує вас і ваші родини міцним здоров’ям, щастям та достатком, оберігає і захищає наших воїнів та Україну!

Христос народився! Славімо його!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.