Шановні енергетики та ветерани енергетичної галузі! Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Дата: 22.12.2023 13:22

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика.

У День енергетика вітання приймають усі, хто причетний до створення та обслуговування енергетичних систем. Символічно, що свято сходиться з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Енергетики — представники найсвітлішої професії. Ми – українці, відчули життя без електрики і тепла тому цінуємо цю працю.

Шановні енергетики та ветерани енергетичної галузі!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Тяжко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від вашої злагодженої роботи залежить безперебійне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку, соціальної сфери та комфорт в оселях місцевих жителів. З повною віддачею ви виконуєте свою професійну справу, вкладаючи в неї свої знання, вміння, які передали вам наставники – досвідчені фахівці.

Бажаємо морального задоволення від причетності до великої і важливої справи.

Всім мирного неба, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів на професійній ниві. Нехай завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові, а життя буде наповнене енергією світла.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК