Новини громади

Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти громади

Дата створення: 08:46 15.11.2018

14 листопада згідно плану роботи відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Ганнопільської сільської ради, відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти громади за участю начальника відділу освіти.

З Міжнародним днем логопеда!

Дата створення: 14:43 14.11.2018

Шановні логопеди! Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради вітає Вас з професійним святом - Міжнародним днем логопеда. Ваша професія є особливо важливою, адже Ви повертаєте людині розкіш людського спілкування, вирішуєте проблему із різними порушеннями як усного, так і писемного мовлення. Висловлюємо Вам слова подяки за таку непросту та потрібну у суспільстві працю. Особливі слова подяки висловлюємо вчителю-логопеду Ганнопільського інклюзивно-ресурсного центру Дячук Людмилі Петрівні, яка надає професійну допомогу не лише дітям нашого центру, а й всієї громади. Нехай Ваше життя наповнюється натхненням та приємними подіями. Міцного Вам здоров’я, терпіння та успіхів у роботі.

Вчителі 1 класів обмінялися досвідом своєї роботи в рамках Нової української школи.

Дата створення: 14:24 13.11.2018

13 листопада у приміщенні відділу освіти Ганнопільської об’єднаної територіальної громади відбувся семінар-практикум вчителів 1 класів під назвою «Від теорії до практики».

В селі Понора забезпечили благоустрій кладовища власними силами

Дата створення: 12:58 13.11.2018

Кажуть, є дві абсолютні істини – це народження і смерть. Так влаштований світ. І ніхто з нас, смертних, не в змозі змінити плин подій. Цвинтар - це місце пам’яті про рідних, близьких, друзів, яких уже немає серед живих, це місце спогадів і суму. Моральний обов’язок кожного – долучитися до наведення порядку у цьому святому місці. Так, 9 листопада , завдяки працівникам Ганнопільського навчально-виховного комплексу, Ганнопільської служби пожежної охорони, Великоскнитського лісокомунального підприємства, старости та жителів села Понора було проведено вирубування кущів, викорчовування порослих та зрізання аварійних дерев на території кладовища в селі Понора. Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради висловлює всім небайдужим людям слова щирої подяки, за те, що спільними зусиллями навели порядок на кладовищі. Роботи з благоустрою кладовищ на території громади тривають.

У Ганнопільській громаді відсвяткували День української писемності та мови

Дата створення: 12:46 13.11.2018

9 листопада у Ганнопільській громаді відсвяткували День української писемності та мови.

З Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата створення: 14:42 08.11.2018

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

У п'ятницю відбудеться генеральне прибирання кладовища в с.Понора

Дата створення: 12:44 06.11.2018

Шановні жителі с.Понора ! 9 листопада 2018 року о 09.00 годині відбудеться генеральне прибирання кладовища у селі Понора. Закликаємо Вас не бути байдужими та прийняти участь в упорядкуванні кладовища. Проявіть повагу до пам’яті  наших предків.

З Днем працівника соціальної сфери!

Дата створення: 09:06 02.11.2018

Шановні працівники соціальної сфери! Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради вітає Вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери. Ваша невтомна праця є вкрай важливою і необхідною. Вона сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла. Ви  щоденно піклуєтеся  про ветеранів війни і праці, інвалідів, пенсіонерів, людей похилого віку, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте та допомагаєте здолати життєві труднощі малозабезпеченим  та багатодітнім сім’ям. Щиро віримо, що Ваша працьовитість, компетентність, високий професіоналізм і надалі будуть служити людям. Бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, щастя, сімейного тепла, реалізації задумів та нових творчих здобутків у Вашій благородній справі!

Сьогодні відбулося прибирання території кладовища в селі Глинники

Дата створення: 15:38 01.11.2018

Першого листопада жителі сіл Ганнопіль і Глиннники, працівники апарату Ганнопільської сільської ради та працівники бюджетних установ громади здійснили прибирання території кладовища в селі Глинники.