Новини громади

Спортивні змагання серед молоді громади

Дата створення: 10:42 14.05.2018

Ось уже котрий рік поспіль в Ганнопільській громаді проводяться спортивні змагання до Дня Перемоги серед молоді. Цього річ змагання відбулись 13 травня 2018 року на базі Малоскнитського НВК, у яких брали участь команди 6 сіл громади: с.Ганнопіль, с.Довжки, с.Досін, с.Клепачі, с.В.Скнит та с.М.Скнит.

З Днем Матері

Дата створення: 09:34 14.05.2018

Дорогі матері! Традиційно в кожну другу неділю квітучого травня українські родини відзначають День Матері. Материнство — це щастя і благословення, яке Бог дає людям, а ще велика відповідальність і важка праця! Низький уклін і щира дяка Вам, любі матері, за ласку, недоспані ночі, молитви та терпіння. Нехай Ваше життя наповнюється теплом та щастям.  Прийміть найщиріші вітання з нагоди цього свята. Нехай Ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Нехай здоровими і щасливими зростають Ваші дітки. Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословіння!

"Успішні локальні громади"

Дата створення: 09:28 14.05.2018

В рамках проекту «Успішні локальні громади» в м.Хмельницькому 10-12 травня 2018 року відбувся тренінг для представників органів місцевого самоврядування територіальних громад та представників громадських та благодійних організацій.

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ

Дата створення: 09:53 08.05.2018

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму та вірного служіння своєму народу.  9 травня разом з Європою та світом, ми відзначаємо День пам’яті та примирення і вшановуємо мужність та відданість тих, хто здобував перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

Дата створення: 16:51 04.05.2018

Шановні жителі Ганнопільської громади!!!

огляд-конкурс художньої самодіяльності "Барвограй"

Дата створення: 16:35 04.05.2018

Сьогодні відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності «Барвограй» серед навчальних закладів середньої та позашкільної освіти Ганнопільської громади. В даному конкурсі взяли участь 7 навчальних закладів. Обдаровані діти вразили глядачів та членів журі сценічною культурою та оригінальністю творчої манери, технікою та емоційністю виконання, артистичністю, силою і сценічною виразністю голосу. За підсумками журі, головою якого був начальник освіти Власюк В.М., були відібрані кращі номери для подальшої участі в районному конкурсі.

Робочий візит

Дата створення: 11:57 04.05.2018

03 травня 2018 року депутат Хмельницької обласної ради Фрідман Артур Давидович та директор державного підприємства “Служби місцевих автодоріг” Матус Сергій Миколайович в рамках робочого візиту завітали до Ганнопільської громади.

Відбувся прийом громадян

Дата створення: 13:53 02.05.2018

На минулому тижні мешканці Ганнопільської громади мали змогу поспілкуватись із начальником Головного територіального управління юстиції Худняк Віктором Анатолійовичем, начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Валентиною Кусмінською та начальником Славутського бюро надання БВПД Любов Титюшко-Шатковською.

нарада міжшкільного методичного об'єднання вчителів початкових класів Ганнопільської громади

Дата створення: 13:29 27.04.2018

27 квітня 2018 року під керівництвом начальника відділу освіти Власюка В.М. Ганнопільської сільської ради було проведено нараду-семінар міжшкільного об’єднання вчителів початкових класів, що набиратимуть діток до першого класу у 2018-2019 н.р..

"Гірчить Чорнобиль крізь роки"

Дата створення: 10:01 26.04.2018

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогади, які щоразу пронизують серця гострим болем. Одна із таких дат – 26 квітня 1986 року. Це одна із найжахливіших катастроф в історії людства, ім’я якої - Чорнобиль, що понівечила людські долі, багатьох забрала у вічність. З того часу минуло вже 32 роки.