ОНЛАЙН НАВЧАННЯ ГУ ПФУ 28.11.2023

ГУ ПФУ в Хмельницькій області is inviting you to a scheduled Zoom meeting. Topic: Вебінар для страхувальників - ГУ ПФУ в Хмельницькій області's Zoom Meeting Time: Nov 28, 2023 10:00 Helsinki Join Zoom Meeting https://us02web.zoom.us/j/4149041133?pwd=UmtpYlBDeWdnL2dPZU1VN2JEcXoyUT09 Meeting ID: 414 904 1133 Passcode: 21318350

08:59 27.11.2023

ОДЕРЖУВАЧІ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ ОТРИМАЮТЬ ДОДАТКОВУ ПІДТРИМКУ НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПАЛИВА

Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 07.11.2023 № 1173 “Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023 – 2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива“.

08:57 27.11.2023

МЕНІ, КОЛИШНЬОМУ ВІЙСЬКОВОМУ, ПРИ ОБЧИСЛЕННІ КАЛЕНДАРНОЇ ВИСЛУГИ РОКІВ НЕ ВРАХОВАНО МАЙЖЕ РІК СЛУЖБИ. У КОГО З’ЯСУВАТИ ПРИЧИНУ?

Підготовку документів для призначення пенсій військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової служби), у тому числі документів про тривалість вислуги років, здійснюють уповноважені органи міністерств і відомств, в яких особи проходили службу.            Тобто, з питанням щодо обчислення строків вислуги років військовослужбовцю необхідно звертатися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.

08:38 27.11.2023

Згадаймо сьогодні про мільйони загиблих українців.Мертві не простять , живі не забудуть... Геноцид Українського народу... Запалімо о 16:00 свічку пам’яті в знак скорботи за тими, хто поліг голодною смертю.

11:19 25.11.2023

Шановні аграрії! Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, працівників ланів і ферм, керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власників особистих селянських господарств, ветеранів сільськогосподарського виробництва незалежно від форм власності та господарювання, напружена праця яких була і залишається визначальною складовою розвитку громади, запорукою її процвітання. З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякуємо усім працівникам сільського господарства за самовіддану працю, любов до землі, витримку і мудрість, за натруджені руки. За те, що ви попри війну, ризики, постійну допомогу військовим продовжуєте піклуватись про рідний край. Окрема щира вдячність за кожну вашу добру справу зроблену для громади, за постійну співпрацю, благодійну допомогу, благоустрою території, видаленні аварійних дерев, наданні спец техніки. Тож дозвольте від щирого серця подякувати вам та побажати здійснення ваших планів і задумів, втілення в життя усіх сподівань. Нехай ваші роботящі руки не знають втоми. Зичимо мирного неба, здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання нашого краю та піднесення добробуту всього українського народу! Зі щирою повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.

09:28 19.11.2023