В особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України можна ознайомитись з інформацією про розмір субсидії на неопалювальний період

Дата: 25.06.2024 08:35

Фото без опису

Пенсійний фонд  України надіслав отримувачам виплат повідомлення щодо призначення / непризначення житлових субсидій, а також поінформував про необхідність звернутися до Фонду, якщо така потреба існує.

Повідомлення розміщено в особистому кабінеті заявника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Щоб ознайомитись з  інформацією, необхідно зробити кілька кроків.

�� Зайдіть на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (http://www.portal.pfu.gov.ua/).

�� Авторизуйтесь за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або Дія.Підпису, або ID.GOV.UA. Увійдіть в особистий кабінет.

�� У меню зліва оберіть рубрику “Мої повідомлення“.

�� У вікні, що з’явиться на екрані, перейдіть в “Індивідуальні повідомлення“ та ознайомтесь з текстом повідомлення щодо житлової субсидії.