Шановні земляки та гості нашого краю! Щиро вітаємо всіх християн з Вербною неділею, з величним святом Входу Господнього в Єрусалим!

Дата: 28.04.2024 08:25

Нехай Ваші серця наповняться радістю від очікування великого християнського свята - Воскресіння Христового!

Нехай цей день пройде з рідними людьми в мирі і любові. Світлих Вам думок і віри у перемогу України. Віри в торжество життя, добра і справедливості!

Нехай наше життя буде світлим, як цей чудовий весняний день. Бажаємо радості, любові, чистоти думок і добрих вчинків, миру у наших домівках та безхмарного неба над головою.

Нехай Господь захистить кожну українську родину та наших мужніх воїнів від ворожих куль та зішле своє благословення!

За тиждень – Великдень! Будьмо разом! Будьмо єдині у прагненнях, світлих помислах!

Слава Україні! Слава Українським Героям!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.