ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Дата: 27.03.2024 10:58

Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області повідомляє про добір кандидатів на посади державної служби категорії «В»:

• Управління обслуговування громадян

1) провідного спеціаліста відділу обслуговування громадян №8 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (робоче місце  – м. Красилів);

2) провідного спеціаліста відділу обслуговування громадян №11 (сервісний центр) управління обслуговування громадян (робоче місце  – м. Старокостянтинів).

Кваліфікаційні вимоги:

- вища освіта за ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра;

- вільне володіння державною мовою.

Заяву кандидата на посаду та резюме надсилати на електронну адресу : Kadr@km.pfu.gov.ua

За додатковою інформацією щодо переліку документів, основних посадових обов’язків, умов оплати праці тощо звертатися за номером телефону управління по роботі з персоналом (0382) 70-47-26 (контактна особа: Сорока Аліна Юріївна).

Документи приймаються до 15 год. 45 хв. 05.04.2024  включно.

Ознайомитися з умовами проведення добору можна на інформаційній сторінці вебпорталу головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області https://tinyurl.com/ehnmwbbx