20 лютого - День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!

Дата: 20.02.2024 09:01

В цей день 2014 року почалося протистояння на Майдані Незалежності, під час якого загинуло близько сотні  відважних й самовідданих учасників Революції Гідності, які відстоювали демократичні принципи, ідеали свободи та європейське майбутнє нашої країни. І які віддали свої життя у цій боротьбі.

10 років тому український народ показав, що таке єдність і що таке стійкість. Неоціненний подвиг Героїв Євромайдану назавжди  змінив нашу свідомість.

Вшануймо пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні, та всіх українців, які загинули тоді, які гинуть сьогодні під час російсько-української війни.

Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих. Дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення української держави.

Вічна пам'ять Героям!

Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні.