Нині святкує свій 95- річний ювілей - Яків Кіндратович МАРЧУК.

Дата: 12.02.2024 08:26

Від усієї громади його привітали: староста - Оксана ПОЛІЩУК, директор сільського клубу - Ганна КОВАЛЬЧУК та соціальний робітник - Тетяна СИДОРЧУК.

Народився ювіляр в с.Понора в багатодітній бідовій селянській родині. Прожив важке сирітське життя. Попри те, що часто хворіє завжди був дуже працьовитий і щедрий.

Займався різноманітною роботою, допомагав односельцям у всьому: в'язав сітку, клеїв камери для коліс, плів кошики, фотографував. Прожив з дружиною багато років у взаєморозумінні, але минулого року не доживши кілька місяців до 95 років вона померла. Виховали 4 дітей - 3 сини і дочку. Має 12 онуків, 24 правнуки, діждав праправнуків.  За ювіляром доглядає дочка - Світлана.

У 2003 році виїжджав в Америку, але через 4 роки повернувся на рідну землю. Все життя прожив з вірою і любов'ю до Бога.

Ми вітаємо Вас з ювілеєм, адже 95 — немаленька дата. Щиро бажаємо здоров’я, адже все інше Ви вже знайшли за свій довгий життєвий шлях. Захоплюємося Вами, бо Ви для всіх нас приклад. Нехай Ваше здоров’я і розум будуть міцними. Мирного українського неба і життєвих благ.

Зі щирою повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.