Здійснилося одне маленьке бажання нашого Героя - Вадима МАРТИНЮКА

Дата: 05.02.2024 16:53

Вадим МАРТИНЮК 1994 року народження з села  Клепачі нашої громади добровільно став на захист України в січні 2023 року. У вересні  втратив обидві ноги внаслідок підриву на гранаті  під час виконання бойового завдання...

Наразі Вадим вдома, попереду тривалий курс реабілітації.

Нещодавно до нього зателефонувала депутат Хмельницької обласної ради Тетяна Василівна КРУПА, аби поцікавитись його станом та запропонувати допомогу.

Єдине бажання Вадима, який встиг пережити чимало,  - щоб якнайшвидше скінчилась війна, яка щодня продовжує руйнувати життя українців. А собі особисто хотів ноутбук для саморозвитку. Тетяна Василівна виконала свою обіцянку, і вже в суботу, 3 лютого, до Вадима завітали: помічник депутата обласної ради Раїса КАБАРЧУК, голова громади Маргарита МЕДВЕДЮК, заступник сільського голови Віктор ВЛАСЮК та староста села Анатолій КЛІМЧУК. Відвідали військового привезли подарунки та фрукти.

В таких ситуаціях важливо розуміти, що життя продовжується. Не можна допускати навіть думки про те, що військовий покинутий чи забутий.

Перемога обов’язково буде, якщо ми усі будемо триматися разом, піклуватимемось один про одного.

Бажаємо Вадиму не втрачати незламний дух, оптимізму, підтримки близьких людей та перш за все мирного українського неба.

А всім хто небайдужий до чужого горя, - сили, достатку та наснаги творити добро.

Слава Україні та її героям!