Сьогодні святкує свій 90- річний ювілей ще одна жителька нашої громади - Олена Євтихіївна САМЧУК з села Ганнопіль.

Дата: 18.01.2024 16:53

Олена Євтихіївна народилася в селі Малий Скнит в далекому 1934 році. Зростала у багатодітній сім`ї. Їх у батьків було аж 14. З дитинства навчена працювати, та доглядати за молодшими братами та сестрами. Добре пам`ятає Другу світову війну, пригадує німецьких солдатів, які пригощали дітей солодощами і не ображали мирних жителів, в порівнянні з сучасним ворогом.

ЇЇ юність проходила за важких часів відбудови. Працювала з 13 років на господарстві потім у дитячому садочку та Славутській рай сільгоспхімії.

Свою долю вважає не легкою, адже виростила  чотирьох дітей і трьох з них уже поховала. Вірить у Бога, ходить до церкви і розуміє, що з усім треба змиритися, бо як Бог управить, так і буде...

Ювілярка має турботливу дочку, 12 онуків та 13 правнуків. Надзвичайно сильна та мудра жінка.

Окрім найрідніших цього дня Олену Євтихіївну відвідали представники громади - секретар ради Ольга ПАВЛОВСЬКА, завідувач відділення соціальної допомоги вдома - Валентина ВОЙТЮК та фахівець соціальної роботи - Світлана ГУРАНСЬКА, аби привітати від усіх жителів громади з чудовим ювілеєм. Ювілярка привітно зустрічала гостей, ділилася життєвим досвідом та своїм материнським теплом.

Щиро бажаємо Олені Євтихіївні мирного неба, нескінченного запасу сили і мужності, незгасного оптимізму і здоров’я, неймовірного щастя і достатку.

З Ювілеєм!

З найщирішими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.