80 років після звільнення нашого краю від німецько – нацистських окупантів!

Дата: 15.01.2024 17:16

Понад три місяці, 80 років тому, точилися криваві бої за звільнення Хмельниччини доблесними військами 1- го Українського фронту та партизанами від гітлерівських загарбників. Північно – східна та північно – західна території області визволялися арміями і з’єднаннями фронту в ході Житомирсько- Бердичівської та Рівненсько - Луцької військових операцій. Першим було звільнено 1 січня 1944 року село Ганнопіль,  Полонне - 8 - січня, Славуту – 16- січня, Шепетівку – 11 лютого, Ляхівці(Білогір’я)- 20 лютого.  Ці кровопролитні події залишилися у пам’яті жителів Хмельниччини і є незаперечним прикладом нині для молодого покоління у боротьбі з російськими агресорами.

Працівники сільської ради та учасники освітнього процесу традиційно вшануванли пам`ять покладанням квітівдо пам`ятників загиблих визволителів нашого краю та України.

Щиро бажаємо, невдовзі радісно зустріти Перемогу над путінізмом й 80- річчям Великої Перемоги над гітлеризмом! І надалі разом відзначати ці славні переможні дати.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.