НАШЕ ПОДРУЖЖЯ – УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ, МИ ОБОЄ МАЄМО ВІДПОВІДНИЙ СТАТУС. ЯКУ ЗНИЖКУ З ОПЛАТИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ МИ МАЄМО ОТРИМУВАТИ?

Дата: 12.01.2024 12:20

Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” учасникам бойових дій та членам їхніх сімей, які проживають разом з ними, передбачено надання 75% знижки плати за житлово-комунальні послуги в межах встановлених норм споживання.
           У вашому випадку кожен з пільговиків має право на 75% знижки плати за житлово-комунальні послуги. При цьому знижка не сумується, а надається в розмірі 75% плати за житлово-комунальні послуги на сім’ю. Водночас норми споживання за цих умов враховуються на двох осіб.
          Про те, як оформити пільги на оплату житлово-комунальних послуг учаснику бойових дій читайте за посиланням: https://t.ly/3PHh-