Сьогодні, 8січня, відзначає свій поважний 90-річний ювілей Андрій Данилович ІЛЬЧУК, житель села Соснівка.

Дата: 08.01.2024 08:16

У цей чудовий морозний день іменинника привітали не тільки рідні та близькі, а й завітали  -  секретар Ганнопільської сільської ради Ольга ПАВЛОВСЬКА та завідувач відділення соціальної допомоги вдома - Валентина ВОЙТЮК. Передали подарунки та вітання від усієї нашої громади, а також побажали мирного неба, міцного  здоров’я, родинного затишку та зустріти ще не один ювілей у такому ж бадьорому дусі.

Андрій Данилович невтомний господар, все життя важко працював і до сьогодні порається по господарстві. Жвавий, привітний та комунікабельний з гордістю ділиться своїм життєвим досвідом. Разом з дружиною виховали чотирьох дітей.  Проте, овдовів аж 20 років тому. Дочекався сімох онуків та трьох правнуків.

У цей святковий день бажаємо Андрію Даниловичу мирного неба та ще довгих років життя при доброму здоровї, дружнього родинного затишку, радості і Божої благодаті.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.