Дата: 22.11.2023 12:06

Керівника ТОВ СГП «Дніпро» Олександра Олександровича БІЛОУСА нагороджено Подякою Хмельницької обласної ради з нагоди Дня працівника сільського господарства за значний особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, активну діяльність, спрямовану на удосконалення аграрної галузі, вагомі трудові здобутки, плідну соціальну та волонтерську роботу.

Олександр один із тих хто попри війну та ризики продовжує піклуватись про наш край, його добробут та благоустрій.

Шановний Олександре Олександровичу!

Виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК також  висловлюють свою щиру вдячність за кожну вашу добру справу зроблену для громади, за постійну співпрацю та благодійну допомогу.

Бажаємо вам, щоб ваше добро примножувалося, щоб ви з легкістю втілювали в життя ваші побажання та мрії! Здоров'я вам та вашій родині! Мирного неба!!! І ще багато нагород!!!