Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від Німецько – фашистських загарбників.

Дата: 28.10.2023 09:44

В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.
Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.
Представники Ганнопільської громади поклали квіти і згадали тих, чиє життя забрала війна…
На превеликий жаль, наша країна та ми з вами потерпаємо зараз від дій інших окупантів. Але у серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок нашого народу у спільну перемогу у Другій світовій війні. Українці звільнили свою Батьківщину тоді, звільнять і зараз!
Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх прадідів, а тому сьогодні ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших захисників!
Миру і злагоди, міцного здоров’я й благословення кожному українцю! Слава Героям України! Вічна пам’ять загиблим!
З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.