Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін II етапу (районного)

Дата: 09.01.2018 17:39

Протягом грудня 2017 року учні Ганнопільської ОТГ мали змогу прийняти участь у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін ІІ етапу серед закладів загальної середньої освіти Славутського району. Олімпіади проводились на базі Ганнопільського, Крупецького та Берездівського НВК, де учні з радістю знайомились, ділились своїми знаннями, адже здібні й талановиті вчителі підготували якнайкраще своїх вихованців, щоб ті в свою чергу могли справитись із непростими завданнями. Отож, вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін II етапу (районного) у 2017/2018 н.р.

Біологія

1 місце –  Вальчук Дарія Сергіївна учениця 10 класу Малоскнитського НВК, вчитель Троцюк Зоя Анатоліївна;

3 місце – Каручик Катерина Сергіївна учениця 11 класу Малоскнитського НВК вчитель Троцюк Зоя Анатоліївна.

Хімія

1 місце –  Несен Світлана Олегівна учениця 11 класу Великоскнитського НВК, вчитель Карнафель Катерина Валентинівна;

2 місце – Фаткіна Софія Андріївна учениця 7 класу Клепачівського НВК, вчитель Добринчук Валентина Володимирівна.

Англійська мова

3 місце – Марчук Володимир Вікторович  учень 8 класу Ганнопільського НВК, вчитель Савчук Людмила Валеріївна;

3 місце – Олінійчук Ярослав Сергійович учень 11 класу Довжківського НВК, вчитель Кашутіна Юлія Ігорівна.

Українська мова та література

2 місце – Сидорук Софія Сергіївна учениця 7 класу Ганнопільського НВК, вчитель Федорчук Марія Василівна;

3 місце – Мархайчук Оксана Іванівна учениця 7 класу Клепачівського НВК, вчитель Сухозанет Софія Овсіївна;

3 місце – Клімчук Марина Сергіївна учениця 10 класу Малоскнитського НВК, вчитель Гарбарук Галина Іванівна;

2 місце – Левонтюк Лейла Емірівна учениця 11 класу Малоскнитського НВК, вчитель Гарбарук Галина Іванівна;

3 місце - Каручик Катерина Сергіївна учениця 11 класу Малоскнитського НВК, вчитель Гарбарук Галина Іванівна.

Бажаємо прагнути до нових успіхів та досягнень, завжди досягати поставлених цілей і не втратити інтересу до всього нового і невідомого! Нехай вірні знання і наука допомагають жити з розумом, хай легко і «на відмінно» дається будь-який предмет!