Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 03.11.2023 15:06

Від імені усієї громади, виконавчого комітету та голови Ганнопільської сільської ради Маргарити МЕДВЕДЮК сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери, яке щорічно відзначають у першу неділю листопада.

У цій сфері працюють люди небайдужі, сповнені душевного тепла, адже, основу будь-якої соціальної роботи становлять любов, милосердя, співчуття.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Нехай, вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіляких перешкод у цій справі, а ваша працьовитість та душевне тепло й надалі служать людям, і свято надасть усвідомлення своєї причетності до великої та дуже важливої справи — соціального захисту людини.

Бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, добробуту, порозуміння і затишку у ваших оселях та невичерпної життєвої енергії!