Шановні працівники та ветерани харчової промисловості!
Дата: 15.10.2023 07:37
Кількість переглядів: 79
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04404941/70df339e6a5832d934acd7e4f7a06809.jpg)
Від імені виконавчого комітету та голови Ганнопільської громади Маргарити МЕДВЕДЮК хочемо щиро привітати вас з Днем харчової промисловості! Цей день є святом для всіх, хто вкладає свою працю та талант у створення смачних і якісних продуктів, які надають смак нашому життю.
Ваша праця завжди була і є надзвичайно важливою та відіграє ключову роль у задоволенні потреб споживачів. Ми вдячні за вашу відданість, професіоналізм і творчість, які ви вкладаєте в цю важливу галузь.
Бажаємо вам подальших досягнень, нових проектів та невичерпного оптимізму у вирішенні всіх завдань. Мирного неба, міцного здоров'я, достатку і сімейного благополуччя.
Зі святом!