З Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби!

Дата: 08.10.2023 08:58

Щиро вітаємо усіх причетних з професійним святом - Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби! Ваша надзвичайно важлива робота є невід'ємною складовою забезпечення громадського здоров'я та безпеки нашої країни.

Ваші зусилля та професійна відданість допомагають у боротьбі зі шкідливими впливами, захисті від епідемій, та збереженні якості життя населення. Ви - справжні герої, які несуть відповідальність за загальний стан здоров'я суспільства.

Нехай ваша робота завжди буде високо оціненою, а ваші досягнення в сфері санітарної та епідеміологічної безпеки призводять до подальших успіхів. Бажаємо мирного неба, здоров'я, невичерпного ентузіазму та підтримки у вашій благородній справі.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.