З всесвітнім Днем пошти!
Дата: 09.10.2023 08:57
Кількість переглядів: 76
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04404941/c41ed210f914530df50c9137dc9cad27.jpg)
З нагоди Всесвітнього дня пошти вітаємо всіх співробітників цієї надзвичайно важливої галузі! Пошта - це не просто послуга, а зв'язок, що об'єднує нас усіх, допомагаючи подолати відстані та передавати важливі повідомлення та поштові відправлення. Дякуємо вам за вашу працю, завдяки якій світ стає ближчим та кращим для нас усіх!
З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.