Організовано процес імунізації тварин від сказу.

Дата: 29.09.2023 09:38

Сказ — одне з найнебезпечніших вірусних захворювань для тварин та людей, що супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи. У разі зволікання з наданням кваліфікованої медичної допомоги недуга закінчується летально.

На жаль випадки захворювання тварин на сказ збільшилися.  А лисиці все частіше прибігають до села, до приватних господарств.

Раніше приманки з вакциною для диких тварин розповсюджували за допомогою авіації. В умовах воєнного стану — це заборонено, тому вакцину розкидають наземним методом.

В усіх 16 населених пунктах Ганнопільської громади вже проводиться імунізація  тварин.  На узбіччях доріг і сільськогосподарських угідь, у лісах, на узліссях і полях  розкладають брикети з вакциною.

Дякуємо всім хто долучився допомогти.

Дружно, організовано. Молодці!