Шановні бібліотекарі! 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

Дата: 30.09.2023 09:36

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку ‒ пам’яток писемності, а її служителі ‒ вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Діяльність бібліотечних установ нашої громади ‒ багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка і надзвичайно потрібна. В бібліотеках працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані, уважні, чуйні та доброзичливі люди, які крім своєї роботи активно беруть участь у волонтерській діяльності.

Щиро дякуємо вам, усім хто присвятив своє життя розвитку просвітництва, за високий професіоналізм і творче ставлення до справи. Надіємось ви й надалі будете допомагати людям отримувати корисні знання та розвивати свій духовний і культурний потенціал під мирним небом України.

Бажаємо вам міцного здоров’я, енергії, добробуту та злагоди у сім’ях, невпинного творчого пошуку і вдячних читачів!