Дата: 28.09.2023 11:43

Фото без описуФото без опису

24 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський День дошкілля, а сьогодні, 27 жовтня, День вихователя. Сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК та начальник відділу освіти, культури молоді та спорту Віктор ВЛАСЮК привітали працівників усіх закладів дошкільної освіти Ганнопільської сільської ради з професійними святами, вручили святкові торти та передали набори від благодійної організації UNICEF.

Вітаємо людей, чия душевність, сердечна доброта допомагають найважливішому - становленню особистості дитини. Бажаємо Вам невичерпного запасу сил та енергії, оптимізму і тепла, любові та чуйності. Успіхів вам, щирих посмішок, добра і мирного неба!