24 вересня вся країна буде відзначати День дошкілля. Напередодні цього свята вітаємо колективи закладів дошкільної освіти Ганнопільської громади з професійним святом!

Дата: 22.09.2023 14:56

Робота всіх працівників дошкілля вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається малюкам з самого дитинства, служить опорою і основою в подальшому шкільному житті. Від професіоналізму і мудрості наших вихователів, терпіння і самовіддачі працівників установи, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.