З ДНЕМ МИРУ, УКРАЇНО!

Дата: 21.09.2023 12:38

Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. Це не випадковий день у календарі, не пересічний привід для свята, адже мир - це саме та цінність, якої прагнуть усі люди на планеті. Для нас, українців, свято Миру - це заклик до примирення, порозуміння, спільної роботи зі зміцнення стабільності держави, дотримання прав і свобод людини.

Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру.

Проте, мова йде про цивілізований світ, чого не скажеш про наших сусідів терористів.

Сьогоднішній ранок розпочався з тривоги, масової ракетної атаки мирного населення, але ми точно знаємо – ВИСТОЇМО, НЕ ЗЛАМАЄМОСЬ. Бо з нами Господь, правда і ЗСУ.

Бажаємо миру, спокою і благополуччя у нашій незалежній рідній Україні! Нехай у всьому світі запанує МИР. Нехай цей світлий день стане символом надії на краще, гарантом подолання усіх перешкод та ворогів. Мир, як і будь-яке благо, залежить від зусиль та єдності людей. Бажаємо усім міцного здоров'я, наснаги, терпіння, мудрості у прийнятті важливих рішень. Україна понад усе, Мир понад усе!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.