Сьогодні свій 90 річний ювілей святкує жителька села Малий Скнит – Ніна Микитівна ПОЛІЩУК.

Дата: 15.09.2023 14:03

Порядна, працьовита, хороша господиня Ніна Микитівна певний період свого життя прожила в селі Клепачі. Дітей не було, тому після смерті чоловіка повернулася у своє рідне село Малий Скнит і проживає  там з сім’єю племінника. Свій ювілей святкує в теплому колі родини.

Від усієї громади з подарунками, щирими словами і піснями передавали вітання: староста – Андрій БІЛЯКЕВИЧ, директор сільського будинку культури - В’ячеслав КАЛЕНЮК та бібліотекар – Ірина Мархайчук.

Шановна Ніно Микитівно!

Ви приклад життєвої мудрості, мужності, сили і витримки  для всієї нашої громади. Нехай цей важливий ювілей принесе вам безмежну радість, здоров’я, та щасливі миті разом з рідними та друзями. Бажаємо мирного неба, душевного спокою та злагоди.

З найщирішими побажаннями,  виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.