Дата: 08.08.2023 15:16

«Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему – Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” призначено електронний аукціон з продажу об'єкта малої приватизації державної власності – єдиного майнового комплексу державного підприємства «Ганнопільський спиртовий завод», код за ЄДРПОУ 00374893, розташованого за адресою: Хмельницька область, Шепетівський район, с. Ганнопіль, вул. Миру, 21.

Служба з організації та проведення аукціону – Управління по забезпеченню реалізації повноважень у Хмельницькій області, адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, тел.(0382) 72-09-45.

Інформація щодо об’єктів приватизації розміщена на сайті privatization.gov.ua».

З повагою,

Заступник начальника регіонального відділення -

начальника Управління забезпечення реалізації

повноважень у Хмельницькій області                                                      Наталія АНДРУШКО