Славутська лікарня запрошує військових на курс психічної реабілітації

Дата: 08.08.2023 09:07

🏥 Комунальне підприємство "Славутська міська лікарня" запрошує ветеранів війни, учасників АТО, військовослужбовців на БЕЗКОШТОВНИЙ курс біосугестивної терапії, який є простим, і водночас ефективним психотерапевтичним методом, спрямованим на позбавлення людини психосоматичних проявів.
❓Що належить до психосоматичних розладів: ▫️Головні болі, запаморочення.
▫️Астенія, хронічна втома, брак енергії, надмірна недовірливість, невпевненість в собі.
▫️Дратівливість, тривога, депресія, фобії, неврівноваженість, порушення сну, неврастенія, неврози.
▫️Серцево-судинні захворювання – гіпертонічна хвороба, стенокардія, вегето-судинна дистонія, аритмія.
▫️Захворювання органів травлення – гастрит, виразка шлунка, коліт, холецистопанкреатит, закрепи.
▫️Порушення обміну речовин – ожиріння, остеохондроз, сечокам’яна або жовчнокам’яна хвороби.
▫️Часті застуди, ГРЗ, грип, алергії, діатези, бронхіальна астма.
▫️Запальні захворювання суглобів, нирок, малого тазу, дихальних шляхів.
▫️Сексуальні порушення – зниження потенції, передчасна еякуляція, фригідність, та інше.
☝️Метод біосугестивної терапії є дуже ефективним при проведенні реабілітації ветеранів. Більшість пацієнтів починають відчувати ефект терапії вже після першого-другого сеансу, позитивно реагують на терапію близько 95% пацієнтів. Його схвалено Кризовим центром медико-психологічної допомоги Інституту психології ім.Костюка Національної академії педагогічних наук України.
📌Місце лікування – відділення медико-психологічної реабілітації (дитяче відділення, вхід з тильної сторони) Славутської міської лікарні.
📞 Охочим звертатися за номером телефону 098-427-36-15.