Сьогодні свій поважний 90-річний ювілей святкує житель села Нараївка Володимир Іванович КОВАЛЬЧУК.

Дата: 04.08.2023 16:14

Фото без описуФото без опису

Володимир Іванович у 18 років розпочав свій трудовий шлях у місцевому господарстві. Має золоті руки та наснагу до життя.

У 1956 році одружився з Надією Павлівною. У шлюбі  прожив 58 років. Наразі самотній, доля розпорядилась так, що дружина померла у 2014 році, а дітей не було.

Проте, Володимир Іванович завжди відчував себе потрібним. 20 років прислужував у церкві ім. Іоана Богослова в селі Великий Скнит. Постійно допомагає доглядати кладовище в селі Нараївка. Обкошує, прибирає могили, які нікому відвідувати, за що йому особлива вдячність. Це прояв людяності і співпереживання, справжній приклад молодому поколінню. На таких активних громадянах тримається наше суспільство.

До ювіляра завітали почесні гості: староста Раїса ШЕВЧУК, завідувачка клубом села Нараївка Наталія ТЕТЕРУК, соціальний робітник Валентина ПАНЧУК і сусіди. Гості передавали вітання та подарунки ювіляру від усієї громади.

Тож, шановний Володимир Іванович!

Нехай все добро повернеться до Вас сторицею, а Господь продовжить віку в доброму здоров’ї та під мирним Українським небом!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.