Сьогодні сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК від імені усієї громади привітала медичних працівників, вручила подарунки та грамоти Ганнопільської сільської ради

Дата: 27.07.2023 14:48

ЛУКАЧИК Тетяні Миколаївні -   завідувачу, лікарю загальної практики – сімейному лікарю Ганнопільської АЗП-СМ;

САХНЮК Катерині Кирилівні -    завідувачу ФП с. Рівки;

ФЕЛОНЮК Любові Миколаївні -    завідувачу ФП с. Хоросток, с.Досін;

ОВЕРЧУК Ларисі Євгеніївні -    завідувачу ФП с. Великий Скнит;

РАДЧЕНІ Світлані Вікторівні -    молодшій медичній сестрі Ганнопільської АЗП-СМ - за хороші показники в роботі, сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня  медичного працівника.

А також нагородила грамотою Ганнопільської сільської ради колектив Ганнопільського пункту постійного базування екстреної медичної допомоги за сумлінну працю, високий професіоналізм, надання кваліфікованої медичної допомоги населенню Ганнопільської ТГ та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Ще раз вітаємо усіх зі святом! Бажаємо злагодженої роботи, взаємоповаги в колективі, спільних успіхів у боротьбі за здоров'я ваших пацієнтів, а також всіх добрих благ в особистому житті кожного з вас. Будьте здорові, завжди рішучі і впевнені у своїх діях, вірні своїм принципам. Мирного неба та найцінніших нагород.