ПРАЦЮЄМО, ТРИМАЄМО ТИЛ, ДОПОМАГАЄМО НАШИМ ЗАХИСНИКАМ

Дата: 26.07.2023 17:04

Працівники управління Ганнопільської сільської ради зібрали кошти в сумі 10500 гривень. На суму 5500 грн закупили засоби гігієни – рушники, мило, шампуні, зубні пасти та щітки, пральний порошок та все інше необхідне для наших хлопців, які перебувають у психоневрологічному диспансері в селі Скарженці через контузії різного ступеню. Крім того, перерахували 5000 гривень на придбання пікапу для саперного підрозділу 116 бригади, в якій служить Ярослав СИЩУК з села Досін. До цього збору також долучилися жителі села Досін і зібрали кошти в сумі 6600 гривень. Вдячні всім, хто, попри всі складнощі воєнного часу, робить свою справу на своєму місці. Збір у цих напрямках триває. Допомагайте наближати перемогу і ВСЕ БУДЕ Україна!