Сьогодні, 14 липня, Ганнопільська громада провела в останню дорогу учасника бойових дій АТО – Валентина Володимировича ЯРОЩУКА.

Дата: 15.07.2023 07:49

Валентин народився 6 квітня 1972 року в селі Соснівка. Там і прожив усе своє життя.

З 1979 по 1987 рік навчався в Ганнопільській ЗОШ, після чого вступив в Мирогощанський технікум, який закінчив у 1991 році. Отримав спеціальність агроном. Далі строкова служба. Після армії працював бригадиром рільничої бригади, завідувач фермою колгоспу ім. Леніна надалі агрофірмі ім. Лесі Українки, ТОВ «Дніпро».

Брав участь в АТО. Півтора року служив у складі добровольчого батальйону №25 «Київська Русь» Був головним сержантом взводу.

З 2016 року працював заготівельником молока Рихальського молокозаводу.

Останнім часом занедужав, з 6 липня перебував на стаціонарному лікуванні, і вже 12 липня помер.

У свій час він був прикладом сили, відданості та безкорисливості для всіх нас. Своїми вчинками довів, що віра в ідеали свободи та миру може перемогти будь-які перешкоди. Сьогодні, в мить прощання, родина, друзі та громада зібралися, щоб підтримати його близьких та висловити свою вдячність і шану Валентину Ярощуку.

У цей скорботний день ми висловлюємо наші щирі співчуття родині та близьким Валентина Ярощука. Нехай час зцілить ваші рани і заповнить серця спокоєм.

Слава героям, серцем присутнім у нашій пам'яті!

Слава Україні!