15 липня - День Українських Миротворців

Дата: 15.07.2023 07:48

15 липня Україна присвячує людям, які беруть участь у миротворчих місіях у всьому світі. Цей день є символом визнання важливості і вагомого внеску, який роблять українські миротворці у розв'язанні конфліктів та збереженні міжнародного порядку. Україна, як суверенна держава, відіграє активну роль у забезпеченні миру та безпеки на світовому рівні.

Коли російський агресор вторгся на нашу землю, українські миротворці стали на захист України. Вони показують світу нескореність та справжній дух Українського народу. Для мільйонів українців наше військо – це перший гарант миру!

В цей особливий день ми бажаємо українським миротворцям міцного здоров'я, мирного неба над головою та повернення до рідних домівок. Нехай їхні великі вчинки та жертви завжди отримують заслужену вдячність та підтримку.

Вічна пам’ять воїнам, які віддали своє життя за мир на планеті та нашу країну. Разом переможемо у війні проти кремлівських загарбників! Слава українським миротворцям!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.