Шановні мешканці Ганнопільської громади! Сьогодні, 12 липня, ми відзначаємо велике християнське свято - пам'ять святих апостолів Петра і Павла.

Дата: 12.07.2023 08:59

Цей день є особливим для всіх вірян, оскільки ми вшановуємо життя та величну службу цих двох великих апостолів. Святий апостол Петро відзначався своєю сильною вірою та великим розумінням Христового вчення. Він був першим серед апостолів, якого обрав сам Ісус Христос, і під час свого життя зробив багато для поширення нової релігії. Його сміливість та безкомпромісність віддати своє життя за Христа стали прикладом для наступних поколінь християн. Святий апостол Павло також мав великий вплив на християнство. Він був письменником і місіонером, який мандрував по різних країнах, проповідуючи Євангеліє та засновуючи християнські громади. Його листи до ранніх християнських спільнот містять глибокі духовні відкриття та наставлення, які надихають нас й сьогодні. Це свято є не лише релігійним, а й культурним символом, який об'єднує нас як спільноту. У цей день ми пам'ятаємо важливі цінності, які відстоювали апостоли - віру, милосердя, справедливість та любов до ближнього. З цієї нагоди, ми бажаємо усім щастя, здоров'я та благополуччя. Нехай святі апостоли Петро і Павло наділяють силою, мудрістю та вірою у кожен день. Зичимо вам радісного свята та мирного неба.

З найкращими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.