Сьогодні відзначають День національної поліції України!

Дата: 04.07.2023 09:37

Національна поліція є гордістю нашої країни, а ви, її службовці, є неодмінною частиною цієї гордості. Ваша безстрашна праця, самовідданість та висока моральна позиція є фундаментом для збереження правопорядку і безпеки в нашому суспільстві. Ваше професійна майстерність і вміння приймати важкі рішення в стресових ситуаціях заслуговують на повне визнання та повагу. Ви щоденно демонструєте свою відданість і професіоналізм, забезпечуючи порядок і правопорядок у наших містах і селах. З цієї нагоди, дозвольте висловити щиру подяку кожному з вас. Ви є втіленням надії і надійної опори для нас, громадян. Ваша присутність та робота створюють відчуття захищеності і надійності, і ми цінуємо кожен день, який ви присвячуєте служінню батьківщині.

З Днем національної поліції всіх хто причетний до цієї служби!  Бажаємо вам невичерпної енергії та міцного здоров'я, мудрості та розсудливості при прийнятті рішень, а також підтримки та сприяння з боку колег і керівників, щоб ви завжди були готові до будь-якіх викликів, з якими зіштовхуєтесь у своєму повсякденному житті. Нехай кожен ваш день буде наповнений впевненістю у своїй місії і відчуттям гордості за свою професію. Ми віримо в вас і пишаємося вами. Зичимо успіхів у всіх починаннях, міцних партнерів на службі, а також безпеки і благополуччя для вас і ваших родин.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.