Дорогі працівники кооперації! З радістю вітаємо вас з Міжнародним Днем Кооперації!

Дата: 01.07.2023 07:07

Це свято, яке символізує солідарність, співпрацю та зусилля у досягненні спільних цілей. Відзначаючи цей день, ми відзначаємо важливість співпраці, колективної роботи та партнерства, які є ключем до успіху в будь-якій сфері життя. Кооперація - це не лише дія, а й цінність, яка пронизує наші взаємини. Коли ми об'єднуємося, взаємодіємо та спільно працюємо, ми здатні досягати неймовірних результатів. Світ, в якому ми живемо, потребує більше співпраці, об'єднання і взаємодії між людьми. Нехай цей День Кооперації надихне нас усіх на більш активну участь у спільних справах та сприяє налагодженню нових партнерств. Разом ми здатні побудувати сильну, справедливу та успішну спільноту. Висловлюємо свою вдячність і повагу всім, хто вкладає свої зусилля у розвиток кооперації. Нехай ваші ідеї, енергія та творчість продовжують надихати на досягнення нових вершин.

Сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК нагородила подякою колектив магазину «Маркет» с. Ганнопіль за сумлінну працю, старанність, відданість справі, кваліфіковане надання послуг населенню Ганнопільської громади та з нагоди професійного свята – Міжнародного Дня Кооперації.

Зичимо вам усім мирного неба, міцного здоров’я і професійного процвітання! Разом ми сильніші!

З найкращими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.