22 червня День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Дата: 22.06.2023 10:23

Саме цього дня розпочалася нова фаза Другої світової війни на території сучасної України та деяких інших країн, війна -  яка забрала життя кожного п'ятого українця та ще 2 мільйони стали примусовими гастарбайтерами у нацистській Німеччині. В той період були знищені цілі міста і села. Мирні українці пережили голокост, голод, розстріли. Страждали українці не тільки на передовій. В зруйнованих селах і містах залишалися жінки з дітьми, молоді дівчата, немічні бабусі, які змушені були самостійно справлятися з усіма тяготами й страшними наслідками окупації ворогом рідної землі.  На жаль, теперішнє покоління знову відчуває на собі всі ці жахіття.

Нехай день пам'яті стане нагадуванням для світу про важливість миру, цінність свободи,  і людського життя.

Біля меморіалів пам’яті полеглим воїнам представники Ганнопільської громади вшанували світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала війна хвилиною мовчання та покладанням квітів.