Щороку, 18 червня дільничні офіцери поліції відзначають своє професійне свято.

Дата: 18.06.2023 11:22

Вітаємо вас шановні дільничні офіцери поліції!

Сьогодні, у цей особливий день, ми хочемо висловити велику подяку за ваше важливе та неоціненне служіння, яке ви надаєте на користь нашої громади. Ваше покликання - це не лише професія, але й відданість та самопожертва. Ви стоїте на передовій боротьби зі злочинністю, забезпечуєте порядок та безпеку у нашій громаді. Ваші мужність та професіоналізм варто великого захоплення і поваги. Ваша робота часто пов'язана зі стресом та небезпекою, але ви завжди стоїте непохитно, ризикуєте заради нашої безпеки. Ми цінуємо вашу жертовність та відданість, які завжди проявляються в вашій роботі. Висловлюємо вам вдячність та бажаємо міцного здоров'я, безпеки і успіху в усіх починаннях. Нехай це покликання завжди буде відзначене справедливістю, а робота приносить задоволення та винагороду.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.