Шановні працівники архівних установ!

Дата: 09.06.2023 06:59

З нагоди вашого професійного свята -  Міжнародного дня працівників архівних установ ми хочемо від щирого серця привітати вас та висловити вдячність за цінну та невтомну працю. Ваші зусилля та відданість у збереженні історичної спадщини, документів та архівних матеріалів є надзвичайно важливими для нашого суспільства. Ви виконуєте важливу місію, яка дозволяє нам зберігати пам'ять про минуле, розуміти нашу історію та забезпечувати доступ до цінної інформації. Ваша робота вимагає неабиякого терпіння.  Ви працюєте з великим обсягом матеріалів, забезпечуючи їх збереження, класифікацію та доступність для дослідників та широкої громадськості.

Мирного неба, міцного здоров’я вам та вашим родинам, успіхів та наснаги, завжди сприяйте оприлюдненню правдивих історичних фактів, увічнюйте кожну подію життя регіону, його історичну та культурну спадщину.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.